Plastové okná ALUPLAST

Plastové okná

1781645_1422170744692147_1625589432_oKúpa nových okien je investícia do budúcnosti, ktorú si ale treba dobre premyslieť. V súčasnosti sú najrozšírenejšie okná plastové. Vybrať si môžete 5 komorové, 6 komorové alebo aj viac komorové, dvojsklo alebo trojsklo, rôzne farby, či typy rámov. Súčasťou každého okna sú aj doplnky, kde je rovnako veľmi široký výber.

Prečo práve plastové

Samozrejmosťou je, že plastové okná disponujú výbornou zvukovou a tepelnou izoláciou. Táto funkcia okien sa odlišuje typom skla a profilom, ktorý si zvolíte. Je pravda, že vďaka tomu ušetríte nemalé financie na vykurovaní, či klimatizácii, ale veľká vlhkosť a malá priedušnosť okien môže spôsobovať rosenie alebo v niektorých prípadoch až plesne. Preto je dôležité pri akýchkoľvek oknách, miestnosti vetrať niekoľkokrát denne. Vetrať by sa malo len 10 minút a to tak, že urobíte prievan. Hlavne v chladných mesiacoch, kedy nie je možné mať okno otvorené celý deň, je dobré vetrať len nárazovo. Takto sa vymení vlhký vzduch za nový a suchší.

Plastové okná majú okrem zvukovej a tepelnej izolácii aj bezpečnostnú funkciu. Tvrdené sklá zabezpečia váš domov pred zlodejmi a prípadnou škodou, ktorú by mohli napáchať. Vhodné sú aj sklá, ktoré sú potiahnuté špeciálnou fóliou. Vďaka tomu sa v prípade rozbitia okno nerosype na množstvo častí, ale črepy skla ostanú po kope. Typov skla je veľké množstvo, preto je možné vyhovieť akejkoľvek požiadavke.

Plastové okná sú výbornou voľbou nie len do vášho bytu, či domu, ale aj do kancelárie alebo iných administratívnych, aj verejných budov. Jednoduchý elegantný dizajn a široký výber farieb od bielej až po imitácie dreva uspokoja aj toho najnáročnejšieho klienta. Navyše, ich nenáročná údržba, bezpečnosť a dlhovekosť sú dôvodmi prečo sa plastové okná stali tými najžiadanejšími.

IDEAL 8000 od Aluplastu

Systém IDEAL 8000 je novátorským riešením pri projektovaní, ktoré kladie dôraz na dizajn a štýl a tepelnoizolačné vlastnosti. Najvyššia trieda 6 komorového profilu a stavebnej hĺbky 85 mm umožňuje získať čo najnižší prestup tepla.

-Koeficient Uf = 1 0 w/m2k.
-Vhodné pre nízkoenergetické domy.
-Šírka sklenenej výplne.
-3 tesnenia pre vyššiu tepelnú a zvukovú izoláciu.
-Chránená komora pre kovanie – optimálna ochrana proti vlámaniu

IDEAL 7000 od Aluplastu

Systém IDEAL 7000 predstavuje zdokonalený, už osvedčený systém IDEAL 4000 na princípe stredového tesnenia, s použitím 80 mm stavebnej hĺbky a modernej okennej technológie. Pri tomto vysokokvalitnom 6 komorovom systéme IDEAL 7000 nemusel aluplast robiť žiadne kompromisy nie len z optického, ale ani z technologického hľadiska. Využil prednosti zo všetkých predchádzajúcich systémov a vytvoril ideálny systém, ktorý dokáže šetriť vaše náklady.

IDEAL 4000 NEW od Aluplastu

Profil so šiestimi komorami, so šírkou 85 mm, s vonkajším tesnením. IDEAL 4000 NEW v sebe spája novodobý dizajn a perfektnú tepelnú izoláciu profilu.

6-komorový profil so stavebnou hĺbkou 85 mm,
-Možnosť použitia zasklenia s rozmermi až do 41 mm, možnosť použitia trojskla.
-Veľké komory pre výstuž dovoľujú použitie výstuží značne zväčšujúcich stabilitu profilu.
– kovanie MACO.

IDEAL 5000 od Aluplastu

Systém IDEAL 5000 je dôsledkom ďalšieho vývoja systému IDEAL 4000 na princípe stredového tesnenia. Vďaka vyvinutiu nových výstuží, dokonca dosiahol systém IDEAL 5000 v spojení so špeciálnymi sklenenými výplňami štandard pre pasívne domy. Upravená konštrukcia dokonca nadobudla veľmi štíhly vzhľad krídla, ktoré okno zvýrazní a robí ho veľmi atraktívne. IDEAL 5000 je 5 až 6 komorový systém, so stavebnou hrúbkou 70 mm a troma tesniacimi plochami. Tento systém sa vyznačuje veľmi dobrou tepelnou izoláciou.

Kontaktujte nás

Ul.Výstavby 2, 040 11 Košice
      Otváracie hodiny:
      Pon-Pi: 8:00 – 16:00 hod.

0915 854 820, 0915 293 070
lejaoknasro@gmail.com