Okná plné farieb


Plastové okná sú na Slovensku veľmi obľúbené. Nie je sa ani čomu čudovať, veď predstavujú ideálne spojenie praktickej stránky a tej vizuálnej. Už dávno nemusia byť plastové okná len biele. V súčasnej dobe, tak ako narastajú nároky zákazníkov, vzrástli aj možnosti nie len vo výbere profilov, či zasklenia, ale aj farieb. Na výber je veľké množstvo drevodekorov, ktoré drevo nenapodobňujú len farbou, ale aj štruktúrou. Zákazník si môže vybrať aj jednoliatu farbu, napríklad veľmi obľúbenú antracitovú alebo modrú, červenú a mnoho iných.

Povrch takýchto okien je pokrytý špeciálnou fóliou, ktorá napodobňuje rôzne druhy dreva, napríklad zlatý dub, mahagón, orech a iné. Výhodou takýchto okien je to, že aj napriek tomu, že pôsobia ako drevené, nemusíte sa o ne špeciálne starať, stačí ich podľa potreby len umyť. Nie je potrebný žiadny špeciálny náter. Fólie sú vytvorené tak, aby odolali UV žiareniu a náročným poveternostným podmienkam.

Takýmto spôsobom môžete doladiť exteriér aj interiér a vytvoriť tak príjemnú harmóniu medzi farbami. Okná môžete ladiť so strechou alebo s vonkajšou fasádou. Aj vo vnútri vášho domu si môžete okná doladiť s podlahou alebo s nábytkom. Fantázii sa medze naozaj nekladú. Okrem obojstrannej farby okien, si môžete zvoliť farbu iba z exteriéru a vo vnútri môžete mať okná biele. Takéto prevedenie je univerzálnejšie.

Chcete vedieť koľko by stáli okná v drevodekore? Navštívte našu kalkulačku cien.

Foto: sxc.huKomentáre ku článku: Okná plné farieb

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Kontaktujte nás

Ul.Výstavby 2, 040 11 Košice
      Otváracie hodiny:
      Pon-Pi: 8:00 – 16:00 hod.

0915 854 820, 0915 293 070
lejaoknasro@gmail.com