Naturálny dizajn je trendy!


592390_45766063V súčasnej dobe je prírodný vzhľad čoraz populárnejší. Tento trend sa odzrkadlil už aj v úprave domácností. Nie je problém nájsť nábytok, či doplnky z prírodných materiálov alebo aspoň v naturálnom tradičnom štýle. Napríklad aj váš luster môže byť súčasťou natural vintage štýlu.

A čo s bielymi plastovými oknami, ktoré rušia prírodný vzhľad? Nebojte sa, aj plastové okná môžu pôsobiť ako drevené. Takýto dizajn okien pôsobí príjemne a okná sú od drevených takmer na nerozoznanie. Čoraz častejšie sa stretávame so zákazníkmi, ktorí chcú mať okná v dekore – imitácia drevo. Veľmi populárny je zlatý dub, či orech. V ponuke máme aj mahagón alebo tmavý dub. A navyše, ceny okien s dreveným dekorom sú prístupné každému.

Plastové okná s dreveným vzhľadom sa nehodia len do domu, či na vašu chatu. Obľubujú ich aj rôzne predajne a prevádzky. Napríklad kvetinárstvo s takýmito oknami pôsobí veľmi harmonicky.

A prečo by ste si mali vybrať plastové okná s dekorom dreva, keď môžete mať drevené okná? Výhody a nevýhody plastových okien nájdete TU.Komentáre ku článku: Naturálny dizajn je trendy!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Kontaktujte nás

Ul.Výstavby 2, 040 11 Košice
      Otváracie hodiny:
      Pon-Pi: 8:00 – 16:00 hod.

0915 854 820, 0915 293 070
lejaoknasro@gmail.com